ISTNIEJEMY OD 1998 ROKU.

Firma powstała  na fundamentach firmy „HARY Biuro Rachunkowe,” istniejącej od roku 1998. Funkcjonujące od wielu lat biuro rachunkowe przekształciliśmy specjalnie dla Państwa, rozszerzając naszą ofertę o pośrednictwo finansowe. Tak powstała spółka łączy jako wspólników dotychczasowych pracowników oraz nowego członka zespołu - pośrednika finansowego. HaRy Finanse i Rachunkowość już jako spółka cywilna działa na rynku w taki sposób, aby każda obsługiwana przez nas firma miała wszystko co związane z finansami w jednym miejscu.


Jesteśmy firmą z doświadczeniem zawodowym, wiedzą oraz kwalifikacjami, które pozwalają nam skutecznie obsługiwać naszych kontrahentów zarówno w kraju jak i za granicą.

Nasi klienci funkcjonują w oparciu o różne formy organizacyjno – prawne, począwszy od indywidualnych działalności gospodarczych poprzez spółki cywilne i jawne, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki z kapitałem polskim, mieszanym i zagranicznym. Obsługujemy podmioty rozliczające się poprzez Księgi Handlowe, Podatkową Księgę Przychodów i Rozchodów, Ewidencje Przychodów i Kartę Podatkową. Prowadzonym przez nas firmom służymy bezpłatnie poradami z zakresu rachunkowości i doradzamy, jak zoptymalizować wysokość kosztów. 

Ponadto zajmujemy się pozyskiwaniem środków na inwestycje, pomocą w uzyskaniu kredytu hipotecznego czy środków na dowolny cel oraz ubezpieczeniem życia, ruchomości i nieruchomości. Pośrednicy finansowi naszej firmy pomogą Państwu ocenić transakcję zawieraną z bankiem lub towarzystwem ubezpieczeniowym i przeprowadzić przez cały proces 
od początku aż do podpisania umowy. Dodatkowo negocjujemy dla Państwa najlepsze warunki cenowe w oferowanym produkcie.


Biuro rachunkowe we Wrocławiu HaRy

ZALETY WSPÓŁPRACY Z HARY FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ

Doświadczenie, specjalistyczne wykształcenie oraz systematycznie aktualizowana wiedza naszych pracowników to gwarancja naszych kompetencji, rzetelności i skuteczności działania. 

 

Posiadamy Licencję Ministra Finansów do usługowego prowadzenia działalności biur rachunkowych i polisę ubezpieczeniową OC zapewniającą pełne bezpieczeństwo korzystania z naszych usług. Oprogramowanie, na którym pracujemy, jest zgodne z wymogami Ministra Finansów, zaś doradcy w naszej firmie, uzyskali wiedzę na temat przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy i finansowania terroryzmu, w szkoleniu organizowanym przez Generalny Inspektorat Informacji Finansowej. Nasi doradcy ubezpieczeniowi zdali egzamin organizowany przez Komisję Nadzoru Finansowego – dzięki temu zaproponują Państwu najlepsze rozwiązania oferowane przez rynek towarzystw ubezpieczeniowych. Ponadto posiadamy wszelkie wymagane pozwolenia i certyfikaty, które pozwalają nam oferować Państwu najlepsze możliwe rozwiązanie kredytowe.


U NAS NIE MA UKRYTYCH OPŁAT

Nie stosujemy metody ukrywania opłat, a przy podpisywaniu umowy wykorzystujemy jednolitą stawkę, ustalaną na podstawie składników wymienionych w dziale oferta. Nasi klienci nie muszą płacić dodatkowo za deklarację, przelew, listę płac, analitykę, poradę oraz za inne usługi. Przekazując obsługę swojej firmy do nas zyskują Państwo czas i oszczędności, gdyż nie potrzebują już Państwo zatrudniać księgowego, kadrowca i pośrednika finansowego. Nie muszą również Państwo przeglądać ofert banków czy towarzystw ubezpieczeniowych, ani inwestować w zakup drogich programów komputerowych i ponosić coroczne koszta opłaty licencyjnych, uprawniających do korzystania z nich w następnych latach oraz do ich aktualizacji. Koszty szkoleń związanych ze zmianami w przepisach podatkowych i płacowych oraz ZUS nie stanowią już obciążenia. HaRy Finanse i Rachunkowość to najlepsze miejsce do, którego mogła trafić Twoja firma.


NASZA KADRA

Halina Jaszczuk

Halina Jaszczuk

Współwłaścicielka / Księgowa

Agnieszka Rajkowska

Agnieszka Rajkowska

Współwłaścicielka / Księgowa

Maciej Rajkowski

Maciej Rajkowski

Współwłaściciel / Pośrednik Finansowy


CERTYFIKATY I LICENCJE

W obecnym czasie, po uwolnieniu zawodu księgowego, ogromna liczba biur rachunkowych jest prowadzona przez osoby niewykwalifikowane i nie posiadające odpowiedniej wiedzy oraz doświadczenia. Podczas prowadzenia biznesu, najważniejszym fundamentem są Twoje finanse. Jeżeli poważnie traktujesz prowadzenie swojej Firmy i chcesz osiągnąć prawdziwy sukces na rynku , nie możesz pozostawić swojej Firmy w rękach amatorów.


HaRy Finanse i Rachunkowość
Kleczkowska 52 pokoje 4-6
50-227 Wrocław

pon. - pt.
08:00 - 16:00